Odbuduj swoje cebulki z mezoterapią igłową na włosy

Włosy to bardzo ważny element naszego wyglądu. Zazwyczaj to na nich skupiamy swój wzrok zaraz po twarzy. Często zdarza się jednak, że ich blask może zostać stłumiony przez proces starzenia się komórek w naszym ciele. Jak z tym walczyć? Radzimy.

Mezoterapia igłowa na włosy od A do Z

Mezoterapia igłowa na włosy jest nieinwazyjnym zabiegiem, który ma na celu przede wszystkim zaopatrzyć skórę głowy w potrzebne składniki odżywcze, aby walczyć z wypadaniem włosów. Jest to bardzo ważne szczególnie we wczesnych fazach tej przypadłości. Proces mezoterapii bazuje na wstrzyknięciu pod skórę głowy specjalnych peptydów oraz kwasu hialuronowego. To właśnie one odżywiają mieszki włosowe oraz pobudzają je do wzrostu.

Mezoterapia igłowa na włosy polecana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Skuteczny zabieg bazuje na użyciu bardzo cienkiej igły, która jest praktycznie niewyczuwalna. Wpływa to na komfort pacjenta. Ilość oraz proporcje preparatu dobierane są indywidualnie. Zależy od tego między innymi stopień zaawansowania łysienia oraz kondycja pacjenta.

Jak mezoterapia igłowa na włosy wpływa na cebulki?

Mezoterapia igłowa na włosy przede wszystkim długotrwale nawilża skórę głowy oraz poprawia w niej mikrokrążenie. Dzięki temu cebulki mogą skuteczniej pobierać wszelkie składniki odżywcze. Mezoterapia dodatkowo eliminuje problemy związane z łupieżem oraz świądem. Wszystko przez pobudzenie komórek do produkcji kolagenu. Zapobiega on przesuszaniu się powierzchni głowy.

Zabieg przynosi szybkie i skuteczne efekty. Jest to między innymi poprawiona grubość włosia oraz cebulek. Dzięki temu są mniej narażone na wypadanie oraz łamanie. Zabieg przyśpiesza porost włosów, który mógł być spowolniony przez brak odpowiednich witamin oraz słabą przyswajalność. Mezoterapia igłowa na włosy może pomóc nam we wszystkich dermatologicznych zmianach w tym obrębie. Może być to między innymi egzema lub łuszczyca, którą trudno wyleczyć. Zabieg działa również na schorzenia takie jak łysienie hormonalne, androgeniczne lub spowodowane innymi podłożami.

Jak bezpieczna jest mezoterapia igłowa na włosy?

Zabieg jest wykonywany jedynie przez profesjonalistów w zakresie medycyny. Pomimo braku inwazyjności mezoteriapii pacjenci są poddawani wielu badaniom, aby wykluczyć posiadanie przeciwwskazań. Może to być między innymi ciąża, alergie lub choroby nowotworowe. Następnie dla pacjenta zostaje dobrana odpowiednia, indywidualna ilość preparatu odżywczego. Sam środek jest otwierany przy pacjencie dzięki czemu możemy mieć pewność najwyższego stopnia higieny.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *